CITROËN XM (Y3) 2.0 - Zesilovač zapalování od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 4935 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Počet koncovek | 5 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0227100140 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| specifikace | Inductive |
| specifikace | Pick-Up |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost