OPEL KADETT E (T85) 1.6 S (C19, D19) - Zesilovač zapalování od 9/1986 do 8/1991, 1598 ccm, 60 kW, 82 hp, 16 SV, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4740 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez příruby |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4740 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez příruby |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 220820036 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 220820037 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1985703 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 30.840A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 30.844A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost