VW POLO (6N2) 1.4 - Řídící jednotka od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro OE číslo | 4H0 951 253 C |
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 16 Ohm |
| Typ ochrany (IP-kód) | IP5K4 |
| Proud [A] | 30 A |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Relé funkce | Pracovní kontakt |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 100 °C |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N-YY500 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6N-2-010 000 |
| číslo relé | 6 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 5 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Relé funkce | Seřizovač předžhavení |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N-YY500 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6N-2-010 000 |
| číslo relé | 6 |
Dostupnost