DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - Řídící jednotka od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| Typ vozidla | LS0Y |
|---|---|
| pro OE číslo | 5981 40 Cit/Peug |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Cartier |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5981.40 |
| Omezení výrobce | Nagares |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Počet koncovek | 8 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 11067JD50C |
| pro OE číslo | 8200859243 |
| pro OE číslo | 9640469680 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Barva | žlutá |
| pro číslo výrobku | 240670063 |
| pro číslo výrobku | 7285835 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Počet koncovek | 7 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 11067JD50C |
| pro OE číslo | 8200859243 |
| pro OE číslo | 9640469680 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Barva | žlutá |
| pro číslo výrobku | 240670063 |
| pro číslo výrobku | 7285835 |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5981.40 |
| pro OE číslo | 9640469680A |
| Omezení výrobce | Cartier |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Počet koncovek | 8 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Barva | světle šedá |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet válců | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 9640469680 |
| pro číslo výrobku | 7285835 |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 9640469680 |
| pro číslo výrobku | 240670063 |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost