VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI - Řídící jednotka od 10/2008 do 5/2013, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CBAB, CFFB, CJAA, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038907281D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038907281D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23178 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 907 282 |
| pro OE číslo | 04L907282 |
| pro OE číslo | 04L907282B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 8 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +85 °C |
Dostupnost