ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955AXY1B, 955AXZ1B) - přerušovač od 12/2013 do 8/2018, 875 ccm, 74 kW, 101 hp, 199 B7.000, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 55222989 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Connector N |
| Úhel upevnění [stupeň] | 90 ° |
Dostupnost
| Kód motoru | 312A2000 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 34,4 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [0819153;] |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 27,8 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | oválný |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost