FORD TOURNEO COURIER B460 velkoprostorová limuzína 1.5 TDCi - přerušovač od 2/2014 do 12/2023, 1499 ccm, 55 kW, 75 hp, UGCA, UGCB, XUCC, XUCD, XUCE, XUCF, XUCG, XWCA, XWCB, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 31104 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2015 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31103 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1 685 774 |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35924 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2015 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35924 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2015 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30777 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2014 |
| Konstrukční rok do | 12/2017 |
Dostupnost
| Barva | zelená |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 32,6 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Délka kabelu 1 [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | pravoúhlý |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2018 |
| Kód motoru | UGCA,UGCB,XUCC,XUCD |
| pro OE číslo | FM5Q12K073AA |
| Výška [mm] | 21,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Odpor [ohm] | 13 Ohm |
| Barva | černá |
| Tvar | pravoúhlý |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 21,3 mm |
| armatura [mm] | 22 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost