VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion - přerušovač od 12/1998 do 11/2000, 2496 ccm, 110 kW, 150 hp, AFB, AKN, kombi
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 714 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 658 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| Délka kabelu [mm] | 335 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Šířka [mm] | 79 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11065 kg |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51 27120 7038 |
|---|---|
| pro OE číslo | 51271207038 |
| Výška [mm] | 34,5 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 906 433 A |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 906 433 B |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 745 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost