VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI - přerušovač od 4/2015 do 7/2019, 1968 ccm, 62 kW, 84 hp, CAAA, CXGA, autobus
| Kód motoru | CXGA |
|---|---|
| Typ vozidla | Multivan |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Barva | šedá/černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | bolt |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 31319 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar | oválný |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 31319 |
Dostupnost