MERCEDES-BENZ S-CLASS Kabriolet (A217) AMG S 65 (217.479) - přerušovač od 4/2016 do 5/2019, 5980 ccm, 463 kW, 630 hp, M 279.980, Kabriolet
| Množství | 1 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28577 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.3412A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| párová čísla výrobku | 405016 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9664387280 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 83.382A2 |
| párová čísla výrobku | 405016 |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 276 905 07 00 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 272 905 01 43 |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Connector O |
| Úhel upevnění [stupeň] | 90 ° |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28577 |
|---|---|
| pro OE číslo | A2729050143 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28577 |
|---|---|
| pro OE číslo | A0031539728 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.3412A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| párová čísla výrobku | 405016 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9664387280 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 83.382A2 |
| párová čísla výrobku | 405016 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost