FIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.2 - přerušovač od 6/1999 do 12/2006, 1242 ccm, 54 kW, 73 hp, 178 B5.000, pick-up
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [6144126;] |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Barva | černá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 34,7 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Délka kabelu 1 [mm] | 515 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost