FIAT PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,... - přerušovač od 9/1999 do 4/2006, 1242 ccm, 59 kW, 80 hp, 188 A5.000, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 10/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 34,5 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Délka kabelu 1 [mm] | 510 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 34,6 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [0819153;] |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 27,8 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | oválný |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost