SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V - přerušovač od 6/1999 do 12/2002, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, APE, AUA, kombi
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16197 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******6K*1*158800 |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Kód motoru | APE |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036 907 601 E |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02983 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
| Kód motoru | APE,AUA |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036 907 601 |
|---|---|
| pro OE číslo | 36907601 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550033 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13268 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13268 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550235 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 485 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036907601E |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 87278 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986280420 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 87278E |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost