OPEL COMBO Skříňová/velkoprostorová limuzína (X12) 1.6 CDTI (B05) - přerušovač od 2/2012, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, A 16 FDH, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|---|
| montovaná strana | v převodovce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|---|
| montovaná strana | v převodovce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|---|
| montovaná strana | v převodovce |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Strana setrvačníku |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | A16FD,A16FDH |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Odpor [ohm] | 850 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | A16FD,B16FD,A16FDH |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 906 433 C |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46798345 |
|---|---|
| Výška [mm] | 36 mm |
| Barva | šedá |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Výška [mm] | 36,5 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26183 |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost