VW POLO (6N2) 1.6 16V GTI - přerušovač od 10/1999 do 9/2001, 1598 ccm, 92 kW, 125 hp, ARC, AVY, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 11/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N_1_155950 |
| Číslo podvozku (VIN) | [8P-6B005 501;] |
| Kód motoru | ARC,AVY |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 030 907 601 E |
| pro OE číslo | 030907601E |
| pro OE číslo | 03D 907 601 |
| pro OE číslo | 03D907601A |
| pro OE číslo | 0986280432 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Výška [mm] | 24,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Tvar | tvar D |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N1155949 |
| Kód motoru | ARC/AVY |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Kód motoru | ARC/AVY |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15493 |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15493 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N YD000 001 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 506 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N_1_155950 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1999 |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06032 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2000 |
| Konstrukční rok do | 10/2000 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N_1_155950 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6N_1_155949 |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2000 |
| Konstrukční rok do | 10/2000 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N_1_155950 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6N_1_155949 |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550120 |
| armatura [mm] | 24,5 mm |
Dostupnost