FORD COUGAR (EC_) 2.5 ST 200 - přerušovač od 1/2000 do 12/2001, 2495 ccm, 151 kW, 205 hp, SGA, kupé
| Odpor [ohm] | 430 Ohm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Typ snímače | pasivní senzor |
|---|---|
| armatura [mm] | 37,2 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2000 |
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| armatura [mm] | 37,3 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0582 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 800 Ohm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04459 kg |
| Odpor [ohm] | 430 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| Kód motoru | MABB |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Výška [mm] | 37,4 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 430 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 300 Ohm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 300 Ohm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550260 |
| armatura [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 37 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550290 |
| armatura [mm] | 37 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost