KIA NIRO I (DE) 1.6 GDI Hybrid - přerušovač od 9/2016 do 8/2022, 1580 ccm, 104 kW, 141 hp, G4LE, SUV
| Rok výroby od | 07/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Množství | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.275A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3935003030 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.275A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2018 |
| Konstrukční rok do | 06/2018 |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Množství | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [UXXXXXXXXXXXXXXXX;] |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost