MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 400 CDI (463.309) - přerušovač od 12/2000 do 7/2006, 3996 ccm, 184 kW, 250 hp, OM 628.962, otevřený terenní vůz
| pro OE číslo | 05080352AA |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Výška [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24,3 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15459 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15459 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15459 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15459 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | 628.962 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost