FIAT DOBLO velkoprostorová limuzína (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) - přerušovač od 3/2001, 1242 ccm, 48 kW, 65 hp, 223 A5.000, velkoprostorová limuzína
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 2533528 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15828 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 615 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15828 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 625 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15828 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15828 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 615 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15828 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 625 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15828 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 605 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 2533528 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 615 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 1100 Ohm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 615 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15828 |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost