AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 - přerušovač od 8/2001 do 1/2005, 2976 ccm, 162 kW, 220 hp, ASN, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) | [;8L-2-150000] |
|---|---|
| Barva | šedá/černá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Délka kabelu 1 [mm] | 495 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [3B-W-055001;] |
|---|---|
| Barva | šedá/černá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Délka kabelu 1 [mm] | 335 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | modrá/černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | tvar D |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
Dostupnost