FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V - přerušovač od 11/2001 do 6/2008, 1388 ccm, 59 kW, 80 hp, FXJA, FXJB, Šikmá zadní část
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 530 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Označení barvy | černá |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2002 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2002 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 110 834 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17305 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17305 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17305 |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17305 |
| Výška [mm] | 37 mm |
| Odpor [ohm] | 420 Ohm |
| Barva | modrá |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Výška [mm] | 33,5 mm |
| Odpor [ohm] | 500 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost