FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi - přerušovač od 11/2001 do 6/2008, 1399 ccm, 50 kW, 68 hp, F6JA, F6JB, Šikmá zadní část
| Výška [mm] | 63,1 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17307 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2008 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2008 |
|---|---|
| Délka [mm] | 53 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2008 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2008 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2008 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2008 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost