FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi - přerušovač od 8/2002 do 12/2012, 1399 ccm, 50 kW, 68 hp, F6JA, F6JB, kombi
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| číslo dílu | 120-09-001 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2008 |
| Kód motoru | F6JA,F6JB,F6JC |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 1148073 |
| pro OE číslo | 1920 EH |
| pro OE číslo | 1920EH |
| pro OE číslo | 2S6Q 9E731 AA |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 410570267 |
| pro číslo výrobku | 83.172A2 |
| pro číslo výrobku | 87293A1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| verze | IAM |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | Snímač impulzů |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Označení barvy | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2008 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2008 |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2008 |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AM-Version |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | 2324168 |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Barva | modrá |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost