ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - přerušovač od 6/2003 do 3/2010, 1910 ccm, 74 kW, 101 hp, 182 B9.000, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Délka [mm] | 720 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,10178 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46432103 |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 09 118 368 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9118368 |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60816553 |
|---|---|
| Výška [mm] | 36 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4699999 |
|---|---|
| Výška [mm] | 36,5 mm |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4E999999 |
|---|---|
| Délka [mm] | 770 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4E999999 |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Výška [mm] | 37,5 mm |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 475 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Délka [mm] | 770 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Délka [mm] | 720 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18312 |
|---|---|
| Délka [mm] | 720 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 475 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Délka [mm] | 770 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 3944568 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost