AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI - přerušovač od 5/2003 do 8/2012, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, AZV, CBAA, CFFA, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Kód motoru | CFFA |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Kód motoru | CFFA |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | CBAA,CFFA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rekuperací brzdové energie |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 180 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Délka [mm] | 295 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23858 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Omezení výrobce | FREUDENBERG |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Freudenberg |
| Délka [mm] | 77,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Omezení výrobce | FREUDENBERG |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 69 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20825 |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Freudenberg |
| Délka [mm] | 77,5 mm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17027 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 310 mm |
Dostupnost