PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 135 (6DRHRH, 6DRHRE, 6DRHRG, 6DRHRJ) - přerušovač od 5/2004 do 10/2010, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, RHR (DW10BTED4), limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 231 925 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1920 GJ |
| pro OE číslo | 8653703 |
| pro OE číslo | 9643695780 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2007 |
| Barva | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2007 |
| Barva | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2007 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2007 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2007 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2007 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 56 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Vnější průměr [mm] | 11 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 10913 |
| pro OE číslo | 0515.T7 |
| Průměr v mm | 100,00 mm |
| Šířka [mm] | 9,80 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2007 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 1148073 |
| pro OE číslo | 1920 EH |
| pro OE číslo | 1920EH |
| pro OE číslo | 2S6Q 9E731 AA |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 410570267 |
| pro číslo výrobku | 83.172A2 |
| pro číslo výrobku | 87293A1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| verze | IAM |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost