PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 - přerušovač od 5/2004 do 7/2005, 1749 ccm, 85 kW, 116 hp, 6FZ (EW7J4), kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Strana setrvačníku |
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | šedá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Označení barvy | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15190 |
|---|---|
| Kód motoru | EW7A |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 3/Euro 4 |
| Délka [mm] | 54,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 3/Euro 4 |
| pro OE číslo | 1920.EN |
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0311 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 3/Euro 4 |
| Délka [mm] | 54,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15190 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15190 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15190 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9632400580 |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15190 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15190 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15190 |
|---|
Dostupnost