DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - přerušovač od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 01 040 861 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 090601 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| Délka [mm] | 48,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Vnější průměr [mm] | 17,4 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 840 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s technickou dokumentací |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| obsahuje více dílů než OE sada (výr.č.) | 6PU 009 146-311 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Odpor [ohm] | 770 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 090601 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost