CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) - přerušovač od 7/2005 do 12/2011, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HW (DV6BTED4), DV6B, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 11/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2011 |
| pro organizační číslo od | 11319 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.3359A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 064848270010 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.3359A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2007 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Mitsubishi |
| Omezení výrobce | PSA |
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +180 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Zatížitelnost proudem [A] | 9 A |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 41,2 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | pravoúhlý |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18832 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 11211 |
| Typ vozidla | Berlingo First |
| pro OE číslo | 13627808449 |
| pro OE číslo | 1517990 |
| pro OE číslo | 1920.PW |
| pro OE číslo | 1920PW |
| pro OE číslo | 8S6Q 9E731 AA |
| pro OE číslo | 9664387280 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| pro číslo výrobku | 83.382A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Typ snímače | Snímač impulzů |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Alternativní sada opravy | 2324168 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá/šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| verze | IAM |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| párová čísla výrobku | 405016 |
| Relé funkce | Ventilátor, topení, klimatizace |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost