CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD - přerušovač od 8/2005 do 12/2010, 2148 ccm, 110 kW, 150 hp, EDJ, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 18404 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18404 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18404 |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 05080346AA |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 003 153 2828 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550275 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0031532728 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5080352AA |
| pro OE číslo | A 003 153 27 28 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost