FIAT DUCATO autobus (250_) 100 Multijet 2,2 D - přerušovač od 7/2006 do 5/2011, 2198 ccm, 74 kW, 100 hp, 4HV, autobus
| Kód motoru | 4HVP22DTE |
|---|---|
| pro OE číslo | 46798345 |
| Barva | šedá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | 4HVP22DTE |
|---|---|
| pro OE číslo | 9662221580 |
| Barva | černá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.022 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55216242 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.473A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost