FORD USA MUSTANG kupé 5.4 V8 - přerušovač od 1/2006, 5403 ccm, 355 kW, 483 hp, , kupé
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 56,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 37,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | F1AE 6C315 CB |
| pro OE číslo | F1AE6C315A |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1W7Z 6C315 AB |
|---|---|
| pro OE číslo | F1AE 6C315 CB |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 56,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1W7Z 6C315 AB |
| pro OE číslo | F1AE 6C315 CB |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 56,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 57 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1W7Z 6C315 AB |
|---|---|
| pro OE číslo | F1AE 6C315 CB |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 56,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost