FIAT DUCATO autobus (244_) 2.8 TD 4x4 - přerušovač od 11/2003 do 7/2006, 2799 ccm, 90 kW, 122 hp, 8140.43, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 11769 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 3973662 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11769 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 3973662 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11769 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 3973662 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3973662 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Snímač impulzů |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | antracit |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 3973661 |
|---|---|
| Délka [mm] | 51,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 640 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11769 |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 09 118 368 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9118368 |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24,2 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11769 |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11769 |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3973662 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 492 mm |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost