CITROËN AX (ZA-_) 14 (ZA) - přerušovač od 4/1987 do 4/1997, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KDX (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDY (TU3M), KDZ (TU3M/Z), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 5080 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/1991 |
| Konstrukční rok do | 01/1993 |
| Délka [mm] | 330 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
| Kód motoru | TU3M,TU3MC |
| Hmotnost [kg] | 0,08328 kg |
| Odpor [ohm] | 380 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12177 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 70 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 38 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 310 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 310 mm |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550004 |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550005 |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550007 |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550008 |
| armatura [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5080 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 33 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5080 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Odpor [ohm] | 450 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 17 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5080 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Odpor [ohm] | 450 Ohm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550015 |
| armatura [mm] | 17 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5080 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Barva | modrá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 70 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920.J5 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1920J5 |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Odpor [ohm] | 370 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost