VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - přerušovač od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Typ snímače | Snímač impulzů |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 036 907 601 E |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 036 907 601 E |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 036 907 601 E |
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02983 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 36 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Výška [mm] | 35,5 mm |
|---|---|
| Typ odporu | Hallův senzor |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 35,7 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 36 mm |
Dostupnost