VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - přerušovač od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550033 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 68 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 36 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 35,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Číslo technické informace | Connector H |
| Úhel upevnění [stupeň] | 15 ° |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | CBWA |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 35,7 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | tvar D |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | CBWA |
| pro OE číslo | 064847189010 |
| pro OE číslo | 070907601A |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar | tvar D |
| pro číslo výrobku | 410570495 |
| pro číslo výrobku | 410570919 |
| pro číslo výrobku | 83.464 |
| pro číslo výrobku | 83.464A2 |
| pro číslo výrobku | 87564 |
| pro číslo výrobku | 87564E |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Typ odporu | Hallův senzor |
| armatura [mm] | 36 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost