RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) - přerušovač od 2/2000 do 5/2001, 1870 ccm, 48 kW, 65 hp, F8Q 630, F8Q 632, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 03/2001 |
|---|---|
| Kód motoru | F8Q.6.32 |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Odpor [ohm] | 770 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 064848160010 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 647 554 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200647366 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200647366 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Barva | modrá/černá |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 2 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost