MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006) - přerušovač od 1/2009 do 12/2015, 2143 ccm, 100 kW, 136 hp, OM 651.925, limuzína
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23783 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23783 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23783 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23783 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro 7mi stupňovou automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.925 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro 7mi stupňovou automatickou převodovku |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost