MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 CGI (212.048, 212.148) - přerušovač od 8/2009 do 12/2015, 1796 ccm, 135 kW, 184 hp, M 271.820, M 271.860, limuzína
| pro OE číslo | 642 905 0000 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23724 |
| Číslo motoru od | 30127500 |
| montovaná strana | Sací strana |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23776 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23776 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23776 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23776 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23776 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23776 |
|---|
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2013 |
|---|---|
| Kód motoru | 271.820,271.860 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| Výška [mm] | 24,2 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost