MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) - přerušovač od 9/2009 do 12/2011, 2987 ccm, 155 kW, 211 hp, OM 642.820, SUV
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23810 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23810 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23810 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23810 |
|---|
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Kód motoru | 642.820 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40,3 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| armatura [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost