MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) - přerušovač od 10/2009 do 8/2014, 2987 ccm, 170 kW, 231 hp, OM 642.830, kombi
| Množství | 1 |
|---|---|
| Výška [mm] | 24,3 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23772 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23772 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23772 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23772 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2011 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2011 |
|---|---|
| Kód motoru | 642.830 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2011 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost