MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t valník/podvozek (B906) 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... - přerušovač od 3/2009 do 12/2018, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.955, OM 651.956, OM 651.957, valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 25279 |
|---|---|
| Kód motoru | 651955/651956/651957 |
| Emisní norma | Euro 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25279 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25279 |
|---|---|
| Kód motoru | 651955/651956/651957 |
| Emisní norma | Euro 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | 651957 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24544 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | 651.955,651.957, |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5a |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24544 |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | OE |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| verze | IAM |
Dostupnost