MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Krabice (B906) 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657) - přerušovač od 3/2009 do 12/2018, 2987 ccm, 140 kW, 190 hp, OM 642.896, OM 642.992, Krabice
| Výška [mm] | 39,9 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Výška [mm] | 24,3 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Kód motoru | 642896/642992 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Kód motoru | 642896 |
| Emisní norma | Euro 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Kód motoru | 642896/642992 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Kód motoru | 642896 |
| Emisní norma | Euro 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | 642896 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22149 |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
| Kód motoru | 642.896 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost