RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0B) - přerušovač od 3/2007 do 9/2014, 1149 ccm, 55 kW, 75 hp, D4F 764, D4F 770, D4F 772, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| pro číslo výrobku | 83.047 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 405104 |
| párová čísla výrobku | 405105 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| pro číslo výrobku | 83.047A2 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 405104 |
| párová čísla výrobku | 405105 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 30659 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20444 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2008 |
| Barva | chromová/černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | D4F 772 |
|---|---|
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 2 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | oválný |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | D4F772 |
| Typ vozidla | CN01 |
| pro organizační číslo | A2C53255627 |
| Číslo technické informace | A2C53255627 |
| pro OE číslo | 82 00 772 182 |
| pro OE číslo | 8200772182 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Výška [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Odpor [ohm] | 200 Ohm |
| Barva | černá |
| Barva | chromová/černá |
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 18 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| Číslo technické informace | Connector A |
| Číslo produkce | K8805031 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost