MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CGI (204.247) - přerušovač od 7/2009 do 8/2014, 1796 ccm, 150 kW, 204 hp, M 271.860, kombi
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,2 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,2 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2009 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2009 |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23724 |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 6,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost