OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) - přerušovač od 2/1994 do 7/1997, 1998 ccm, 100 kW, 136 hp, X 20 XEV, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 2737 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | T9004512 |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T9004312 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 14194717 |
| verze | OE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T9004312 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 14194717 |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Délka [mm] | 106 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 615 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 14142430 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 770 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 14142429 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 773 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | pasivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 1,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s adaptérem |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 14142429 |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 14142430 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 14142430 |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 615 mm |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 33 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 19,5 mm |
| Výška [mm] | 94,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
Dostupnost