MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D - přerušovač od 11/2006 do 11/2012, 2268 ccm, 130 kW, 177 hp, 4N14, SUV
| pro OE číslo | 1865A126 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1920 QC |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 39 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| párová čísla výrobku | 405016 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9664387280 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 83.382A2 |
| párová čísla výrobku | 405016 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Mitsubishi |
| Omezení výrobce | PSA |
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +180 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Zatížitelnost proudem [A] | 9 A |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 39 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 26,8 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | oválný |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2012 |
| Kód motoru | 4N14 |
| pro OE číslo | 13627808449 |
| pro OE číslo | 1517990 |
| pro OE číslo | 1920.PW |
| pro OE číslo | 1920PW |
| pro OE číslo | 8S6Q 9E731 AA |
| pro OE číslo | 9664387280 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| pro číslo výrobku | 83.382A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Typ snímače | Snímač impulzů |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Alternativní sada opravy | 2324168 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá/šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| verze | IAM |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| párová čísla výrobku | 405016 |
| Relé funkce | Ventilátor, topení, klimatizace |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost