FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i - přerušovač od 10/1995 do 8/1998, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, RKC, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 5107 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5107 |
|---|---|
| Barva | černá |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/1998 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 34 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 430 Ohm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 37,5 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | pasivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 37,5 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | pasivní senzor |
|---|---|
| armatura [mm] | 33,7 mm |
Dostupnost