ROVER 400 II (RT) 414 - přerušovač od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Odpor [ohm] | 1300 Ohm |
| Typ snímače | Snímač impulzů |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Snímač impulzů |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,014 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 27,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Výška [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Typ odporu | Hallův senzor |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 27,5 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1300 Ohm |
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 31 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mezideskou |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Číslo technické informace | Connector AX |
| Úhel upevnění [stupeň] | 45 ° |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 28,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Connector S |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [YD 471565;] |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Tvar | oválný |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost