MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 200 (176.043) - přerušovač od 6/2012 do 5/2018, 1595 ccm, 115 kW, 156 hp, M 270.910, Šikmá zadní část
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2012 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 270 905 04 00 |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
| Číslo motoru od | 3 |
| Kód motoru | 270.910 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 14,7 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| armatura [mm] | 43,6 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 14,7 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 270 905 04 00 |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost